Pl En
To tylko tu

Odwiedzin: 2049

NASZA SPECJALNOŚĆ
Metaloplastyka

Specjalizujemy się w krótkoseryjnej produkcji metaloplastyki tloczonej z cienkiej blachy, przeznaczonej do zdobienia wyrobów introligatorskich, ceramiki, galanterii skórzanej i drewnianej, róznego rodzaju gadżetów oraz wyrobów tekstylnych. Wykonujemy również tłoczenia na zimno w skórze i innych materiałach.

Jest to zdecydowanie niszowa produkcja i stąd nasze hasło promocyjne

To Tylko Tu

Dzieki wyważonemu skojarzeniu najnowocześniejszych technologii z pracą ręczną, udało nam się zachować wszystkie cechy szlachetnego rękodzieła przy niskich  nakładach i rozsądnych cenach.

Specjalizujemy się w produkcji krótkoseryjnej, tzn. stosujemy technologie, optymalne  przy nakładach w granicach 100-1000 egz.

Rozmiary wyrobów standardowo w granicach 70 mm * 120mm i 35mm * 120mm. W niektórych przypadkach możliwe jest przekroczenie tych rozmiarów.

Kształt dowolny, limitowany jedynie wytrzymałoscią materiału.

Nasze wyroby wykonujemy z blachy o grubości 0,2 do 0,4 mm z miedzi, mosiadzu, brązu i alpaki, oraz o grubości 0,5 do 1 mm aluminium.

Dysponujemy własną, unikalną technologią wykańczania aluminiun "na cynę, lub srebro".

Wyroby patynujemy, oraz ręcznie  szczotkujemy lub polerujemy na wysoki połysk. Oferujemy jednak również tańsze wyroby wykańczane tylko maszynowo.

 

 

Wykonujemy tłoczenia w konwencji:

-  2D (2 poziomy zagłębienia)

- 2,5 D (kilka poziomów zagłębienia)

- 3D (plaskorzeźba; płynne różnicowanie głębokości tłoczenia)

 

Projekty przyjmujemy w postaci:

1. Szkiców, rysunków lub nawet słownych opisów.

2.  Plików bitmatowych, w tym zdjęć i skanów.

3. Plików wektorowych (*.wmf, *.cdr, *.cmx,  itp.)

 

 

Podstawę do wykonania matrycy stanowią pliki wektorowe dobrej jakości , jednoznacznie różnicujące głębokość reliefu. Przy grafice 2D i 2,5D  - pliki *.wmf, *.cdr,*.cmx itp. bez wypełnień fontannami i bez tekstur, oraz bez zapętleń i otwartych wektorów. Fonty muszą być zamienione na krzywe.

Przy grafice 3D pliki   *.stl, *.rlf, *.art

 W przypadku tak przygotowanego zamówienia nie pobieramy opłat za wykonanie projektu.