Pl En
To tylko tu

Odwiedzin: 4042

O NAS
My na targach

Jesteśmy obecni na rynku od 2000 r;

Nie lubimy tłoku, a więc staramy się robić to, czego nikt inny nie robi.

Specjalizujemy się w krótkoseryjnej produkcji metaloplastyki tloczonej z cienkiej blachy, przeznaczonej do zdobienia wyrobów introligatorskich, ceramiki, galanterii skórzanej i drewnianej, róznego rodzaju gadżetów oraz wyrobów tekstylnych. Wykonujemy również tłoczenia na zimno w skórze i innych materiałach.

Jest to zdecydowanie niszowa produkcja i stąd nasze hasło promocyjne

To Tylko Tu

Dzieki wyważonemu skojarzeniu najnowocześniejszych technologii z pracą ręczną, udało nam się zachować wszystkie cechy szlachetnego rękodzieła przy niskich  nakładach i rozsądnych cenach.


W/g naszej wiedzy, jesteśmy jedynym producentem takich wyrobów w Polsce.

 Wypełniamy lukę między horendalnie kosztowną ręcznie klepaną metaloplastyką, a masową tandetą.

 

 

NASZA OFERTA w skrócie:

grawerowanie mechaniczne artystyczne i narzędziowe CNC, produkcja pamiatek, metaloplastyka, tłoczenie z cienkiej blachy (miedź, mosiądz, brąz, alpaka), tłoczenie w skórze i tworzywach sztucznych.  okucia i metalowe zdobienia introligatorskie, kalendarze książkowe z metalowym logo, teczki z metalowym logo, wizytowniki, okładki na karty kredytowe i dokumenty, okucia i metalowe zdobienia galanterii skórzanej i drewnianej, luksusowe gadżety reklamowe, czapki firmowe reklamowe i klubowe z metalowym logo lub innym emblematem. metalowe oprawy i zdobienia kufli reklamowych okolicznościowych i firmowych, dewocjonalia, unikalne - stylowe okucia meblowe, upominki, pamiątki i inne wyroby dekoracyjne,  heraldyka, herby miast, herby szlacheckie, narzędzia grawerowane, matryce, stemple, tłoczniki, matryce do hotprintu, cechowniki,  pieczęcie, kamienie do plombownic i referentki, tabliczki, szyldzki, wizytówki.modele do termoformowania.